Częste Pytania

Często zadawane pytania i odpowiedzi

Jeżeli wahasz się jeszcze przed dokonaniem zakupu oraz nurtują Cię jakieś pytania, poniżej zamieszczamy listę najczęstszych wraz z odpowiedziami.

Koszt odblokowania uzależniony jest od marki/modelu telefonu jak i operatora w którym jest założona blokada simlock.Aby dowiedzieć sie jaki jest koszt prosimy sie z nami skontaktować.


W związku ze specyfiką tej branży nie jesteśmy w stanie określić dokładnie ile czasu zajmie odblokowanie telefonu.Przy każdej usłudze podajemy uśredniony czas odblokowania z ostatnich zamówień klientów.


Informujemy że zdjęcie blokady simlock NIE POWODUJE utraty gwarancji.


Usługi które wykonujemy są bezpieczne dla Państwa telefonów ponieważ my nie ingerujemy w telefony.Metoda polega na przesłaniu do Państwa kodu odblokowującego/Informacji o możliwości odblokowania telefonu.Wszystko wykonujecie Państwo sami.


Często zdarza się że nie możecie Państwo wpisać kodu do telefonu.Powody mogą być różne.Zazwyczaj spowodowane to jest tym że w telefonie jest zablokowany tzw. licznik błędnie wprowadzonych kodów.Przy każdej usłudze informujemy o tym że należy sprawdzić (w tych modelach w których sie da sprawdzić) ilość pozostałych prób do wpisania kodu.Jeżeli nie ma już żadnej próby to pozostaje tylko i wyłacznie serwis producenta który zresetuje licznik błędnie wprowadzonych kodów.