Odblokuj

Zdjęcie blokady simlock z telefonow APPLE iPhone z sieci Orange UK

Czas realizacji

Od momentu wpłaty i zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie zamówienie przechodzi do realizacji i na stałe odblokowanie telefonu czeka się zazwyczaj 1 - 10 dni roboczych.

129

Opis

Usługa dotyczy tylko telefonów które nie znajdują się na tzw. "czarnej liście" Jeśli nie jesteś pewien czy Twój iPhone znajduje się na czarnej liście to nie zamawiaj tej usługi.

Jest to usługa zdjęcia blokady sim-lock na zawsze z telefonów APPLE IPHONE. Jest to stałe odblokowanie simlocka, które polega na przypisaniu numeru IMEI do bazy Apple. Dzięki naszej metodzie, Twój iPhone zostaje odblokowany na stałe i po aktualizacji oprogramowania przez program iTunes simlock nigdy nie wróci. Do odblokowania simlocka nie jest ważna wersja oprogramowania. Obsługujemy wszystkie wersje firmware.

Po zrealizowaniu uslugi wystarczy za pomocą kabla USB podłączyć urządzenie do komputera i uruchomić program iTunes, który dokona aktualizacji i simlock zostanie zdjęty. Wtedy można korzystać z każdej karty sim z każdej sieci na całym Świecie.

Pamiętaj! Ta usługa zdjęcia simlocka przeznaczona jest dla marki APPLE iPhone

Jeżeli nie znasz pochodzenia swojego telefonu to za pomocą tego linku możesz sprawdzić go tutaj.

Obsługiwane modele:
- iPhone 2G
- iPhone 3G
- iPhone 3GS
- iPhone 4
- iPhone 4s
- iPhone 5
- iPhone 5s
- iPhone 5se
- iPhone 6
- iPhone 6 Plus

 

 

Ile zapłacę za jednego simlocka?

Koszt jednego simlocka wynosi 129,00 zł. Są to jedyne koszty związane ze zdjęciem simlocka. Po operacji odblokowania simlock już nie powróci.