Odblokuj

Zdjęcie blokady simlock z telefonow APPLE iPhone z sieci "3" Hutchison UK

Czas realizacji

Od momentu wpłaty i zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie zamówienie przechodzi do realizacji i na stałe odblokowanie telefonu czeka się zazwyczaj 1 - 10 dni roboczych.

319

Opis

Obsługiwane są tylko numery IMEI znajdujące się na tzw. białej liście, czarna lista nie jest obsługiwana. W celu weryfikacji na jakiej liście znajduję się iPhone, proszę w pierwszej kolejności zamówić usługę sprawdzenia "czarnej listy".

Jest to usługa zdjęcia blokady sim-lock na zawsze z telefonów APPLE IPHONE. Jest to stałe odblokowanie simlocka, które polega na przypisaniu numeru IMEI do bazy Apple. Dzięki naszej metodzie, Twój iPhone zostaje odblokowany na stałe i po aktualizacji oprogramowania przez program iTunes simlock nigdy nie wróci. Do odblokowania simlocka nie jest ważna wersja oprogramowania. Obsługujemy wszystkie wersje firmware.

Po zrealizowaniu uslugi wystarczy za pomocą kabla USB podłączyć urządzenie do komputera i uruchomić program iTunes, który dokona aktualizacji i simlock zostanie zdjęty. Wtedy można korzystać z każdej karty sim z każdej sieci na całym Świecie.

Pamiętaj! Ta usługa zdjęcia simlocka przeznaczona jest dla marki APPLE iPhone

Jeżeli nie znasz pochodzenia swojego telefonu to za pomocą tego linku możesz sprawdzić go tutaj

Obsługiwane modele:
- iPhone 6s
- iPhone 6s+

Ile zapłacę za jednego simlocka?

Koszt jednego simlocka wynosi 319,00 zł. Są to jedyne koszty związane ze zdjęciem simlocka. Po operacji odblokowania simlock już nie powróci.