Znajdź telefon

Odblokuj SONY XPERIA E4G

Odblokowanie na stałe simlocka w telefonach marki Sony

Jak zdjąć simlock z Sony na stałe ? Odblokowanie Sony na stałe jest bardzo proste. Jest to również jedyna bezpieczna i bezinwazyjna metoda pozbycia się SIMLOCKa. Do odblokowania na stałe Twojego Sony potrzebujemy tylko numeru IMEI. IMEI wyświetli się po wpisaniu na klawiaturze telefonu *#06#.


Odblokowanie na stałe dla Sony dostępne jest dla wszystkich sieci. Opcja odblokowania telefonów Sony na stałe, Simlock nie wróci po aktualizacji oprogramowania. Po realizacji naszego zamówienia dany Sony widnieje na serwerach Sony jako fabrycznie odblokowany a co za tym idzie aktualizacje oprogramowania nie spowodują ponownego zablokowania

Jak usunąć blokadę simlock z Sony?

Po otrzymaniu informacji o tym że IMEI został zapisany do bazy Sony należy wykonać następujące czynności:
1. Wkładamy obcą kartę SIM do telefonu i uruchamiamy go.
2. Jeżeli na kartę SIM nałożony jest kod PIN to wpisujemy go.
3. Telefon poprosi o kod odblokowujący sieć.
4. Wpisujemy kod NCK i po zatwierdzeniu simlock automatycznie zniknie.

UWAGA!!!
W telefonach marki Sony kod można wpisać tylko 5 razy. Po przekroczeniu tej ilości, licznik blokuje się i telefon nie przyjmie więcej kodu. Przed zamówieniem kodu należy sprawdzić stan licznika:

1. Włączamy telefon baz karty sim.
2. Wpisujemy *#*#7378423#*#*
3. Wybieramy Service info, a następnie Simlock.
4. Jeżeli z prawej strony przy polu NETWORK jest liczba większa niż 0, to można odblokować kodem. W przeciwnym razie licznik jest zablokowany i nie można odblokować telefonu.